Kartal Bayan Masöz

Masaj yapan Masöz profili

İnsanlık tarihi boyunca masaj her insanın vazgeçilemez rahatlama yöntemi olmuştur. Roma İmparatorluğu tarihi boyunca Romalılar kendilerine has aromatik masajlarla stresten kendilerini arındırmaktadırlar. Masaj hiç kuşkusuz gerilmiş olan sinirlerin rahatlatılmasında ve gerilmiş vücudun tekrardan esnek hale getirilmesinde ve dinginleştirilmesinde son derece etkili bir rahatlama yöntemidir.

Masaj Salonlarına Neden İhtiyaç Duyulur?
Masaj salonları günümüzde birçok kişinin rahatlamak ve gevşemek için başvurdukları yöntemlerdir. Genelde kadınlar ve erkekler:
Günün stresinden arınmak ve rahatlamak için masaj yaptırırlar.
Stresten kaynaklanan ağrılardan kurtulmak içim masaja yönelirler.
İş temposundan bir nebze sıyrılıp kendini şımartmak istediklerinde masaj yaptırırlar.
Kartal Masaj Salonlarında Ne Tür Masajlar Yapılmaktadır?

İstanbul Kartal’da masaj salonu hizmeti veren firma pek çok masaj türünde başarılı olan masözlerle çalışmaktadır. Kartal masaj salonu bünyesinde uygulanan masajlar ile kendinizi gevşemiş ve sinirlerinizden arınmış hissedeceksiniz. Uzakdoğu masajı da bulunan masaj salonunda uzman maharetli ellerden masaj seansı almak için randevu oluşturabilirsiniz. Uzakdoğu kültürünün etkin aromatik yağlardan oluşan masajlarına salonda yer verilmiş olup masaj hizmeti alan kişilerin oldukça memnun kaldığı görülmektedir. Salonda uzman kadrodan oluşan masözlerin yapmış olduğu

masajlar şöyle olmaktadır:

Thai Masajı
Aromaterapi Masajı
Baş boyun ve omuzlara uygulanan masaj
Refleksoloji
Spor masajı
Uzakdoğu Masajı
İsveç Masajı
Yapılan tüm masajlar uzman masözler tarafından yapılmaktadır. Seans aralığı tamamıyla sizin vücudunuz veya ağrılarınız olduğu bölgeyle ilgili olup, kişinin isteğine bırakılmıştır.

Kartal Masaj Salonunda İsveç Masajı

Kartal masaj salonu uzman masaj ekibiyle istenilen saatlerde masaj hizmeti vermektedir. Masajlar sırasında kişilerin biraz canı yanabilir. Fakat bu masaj sırasında normal bir durumdur. Derin doku masajlarında daha fazla acı duyulur. Her ne kadar masaj sırasında acı hissedilse de masajdan sonra yaşanan gevşeme ve rahatlık hissi her şeye bedeldir. Vücudun her alanına uygulanan baskı masaj seansından çıkan kişilerin ne kadar rahatladığını göstermektedir. Farklı tekniklerden oluşan İsveç masajı ortalama 45- 50 dakika sürmektedir.

Yorum Yap

Giriş Yaptınız olarak to post a comment.

Kategoriler