Pendik Mutlu Son Masaj

Masaj yapan Masöz profili

Sağlık, güzellik, esneklik için yapmanız gereken tek şey size uygun bir masaj salonu bulmak ve düzenli olarak masaj yaptırmak. İstanbul Pendik masaj salonları ücret ve hizmet olarak tüm imkânlarını müşterilerinin luğu için sunmaktadır. Günümüzde masaj salonları hızla çoğalırken kaliteli ve uzman salonlar bulmak oldukça önemli. Profesyonel olmayan ellerde yapılan masajlar sakatlanmanıza neden olabilir. İlk kez masaj yaptıracak olanlar için bazı tavsiyelerimiz olacak.

Bilgi ve randevu alın
İstanbul Pendik Masöz Masaj salonları hızla büyüyüp gelişmektedir. Bunlar arasında seçim yapmak için mutlaka tavsiye alın. Doğru ve kaliteli bir masaj rahatlamanıza yardımcı olurken yanlış ve profesyonel olmayan ellerde yapılan masajlarda sağlığınızı olumsuz etkileyecektir. Tam rahatladım derken kötü bir sürprizle karşılaşmamak için ücret bilgisi almayı unutmayın.

Masaj öncesi hafif yemekler yiyin
Öncesinde çok ağır yemekler yemek masaj esnasında sizi rahatsız edecektir. Hafif yemek ve güzel bir rahatlama ile tüm stresinizden kurtulun.

Duş alın
Salona gitmeden önce mutlaka duş olanağı olup olmadığını öğrenin. Genelde birçok salonda bu olanak sunulmaktadır ama yine de tedbirli olmakta fayda var. Masaj öncesi tam rahatlama için duş çok önemidir eğer gittiğiniz salonda bu olanak yok ise evde duş alıp gidebilirsiniz

Terapistinizi tanıyın
Yine masaj öncesi almanız gereken önemli bir bilgi daha. Masör ve teknikleri hakkında bilgi almak sizi rahatlatacaktır.

Masaj sonunda dinlenin
Masajınız biter bitmez kalkmak gerilmenize neden olabilir. Rahatlayıp gevşemek için gittiğiniz salondan son anda gergin ayrılmayın. Kendinize biraz süre verip dinlenmek iyi hissettirecektir.

Terapistinize hastalıklarınız varsa söyleyin
Özellikle bel ve boyun fıtığınız varsa mutlaka belirtin. Masaj salonundan daha acı veren ağrılarla ayrılmayın.

Telefonunuzla vedalaşın
En azından masaj bitene kadar vedalaşmak zorundasınız. Tam anlamıyla rahatlamak istiyorsanız teknolojiden uzak durmak faydalı olacaktır. Uzman ellere kendinizi bırakın ve mesaj kutunuzu unutun.

Şimdi güzel bir masajı hak ettiniz. Yoğun ve bitmek bilmeyen iş temposundan zaman ayırıp kendinize verebileceğiniz en güzel hediye için sunulan imkânlardan mutlaka yararlanın ve bunu düzenli olarak yaparak sağlıklı ve genç kalın.

Yorum Yap

Giriş Yaptınız olarak to post a comment.

Kategoriler